Semináre

 

Okrem plánovaných seminárov (usporadúvaných našou školou, alebo spriatelenými školami, združenými v SAČW), ktorých popis tu je vždy uverejnený, je možnosť dohodnúť si seminár individuálne. Pre bližšie informácie treba kontaktovať Mareka.

 

Letný seminár wujiquan

Vážení priatelia, v termíne 12.-19.7.2015 je možné zorganizovať seminár pod vedením majstra štýlu Wujiquan, pána Yu Qingdi. Seminár by sa odohrával na Donovaloch, v práve sa budujúcom stredisku bojových umení. Náplň semináru bude tvoriť zostava štýlu wujiquan, tuishou a zdravotné cvičenia. Začiatočníci sa budú učit zostavu od začiatku, tí, ktorí už časť zostavy vedia, sa budú učiť ďalšiu časť.

Cena za ubytovanie a stravu na celý pobyt je 120,- € (presný rozpis je nižšie), cena za cvičenie je 70,- € na osobu (10,- € za deň cvičenia), spolu teda 190,- €. Seminár sa uskutoční pri minimálnom počte 24 cvičencov. Aby sa stihli vybaviť víza pre majstra, je potrebne sa záväzne prihlásiť do 1.5.2015 a taktiež vyplatiť polovicu sumy (95,- €), ktorá bude slúžiť ako nevratná záloha. Zvyšok sumy je potrebné vyplatiť do 1.6.2015, po tomto dátume je storno poplatok 100% sumy.

Cena za 7 dňový pobyt 120,- € / osoba zahŕňa:

  • ubytovanie
  • stravu 3-krát denne
  • využitie telocvične
  • jeden krát (1x) voľný vstup do Dobšinského rozprávkového sveta Habakuky
  • zľavnené ceny na nákup pomôcok pre bojové umenia (zbrane, oblečenie, topánky...)
  • zľavy na organizovaný kurz čínskeho jazyka, písania čínskych znakov, prednášok o čínskej kultúre a zvykoch

Poprosím vás zatiaľ nezáväzne vyjadriť predbežný záujem. Kontakt: Marián Laššák, +421 902 643897, marianlassak@gmail.com.

 

PDF dokument si môžete pozrieť alebo stiahnuť tu: Letny seminar.pdf